Aktualności /

Trasy Kolędowe 2019/2020 - Parafia pw. Świętego Krzyża w Poznaniu

Trasy Kolędowe 2019/2020 - Parafia pw. Świętego Krzyża w Poznaniu

poniedziałek, 06-01-2020


28 grudnia 2019 – sobota  godz.14:30

1. Ściegiennego 55 – 67 niep.

2. Raszyńska 7 – 17 nieparz.

3. Raszyńska 1, 3, 5, 6/8                

4. Raszyńska 10, 12, 14                 

29 grudnia 2019 – niedziela  godz.14:30

1. Raszyńska 19, 21, 23                 

2. Pogodna 45 -56, 66, 68, 70, oraz 67-73 niep.

3. Pogodna 72 – 82 parz.                

30 grudnia 2019 – poniedziałek  godz. 15:30

1. Brzeźnicka 2-14                 

2. Rynarzewska 5,6 Kargowska , Palacza 75-93 Zdziechowska, ,Działkowa , Zamknięta  

3. Rynarzewska 3                  

4. Rynarzewska 7 –  19 nieparz.

2 stycznia 2020 – czwartek godz.15:30

1. Pogodna 60                       

2. Pogodna 64                       

3. Pogodna 57/59         

4. Górnicza 2/1-34                 

5. Górnicza 2/35-70               

3 stycznia 2020 – piątek godz.15:30

1. Górnicza 2/71-104             

2. Górnicza 2/105-139           

3. Górnicza 2/140-170           

4. Górnicza 2/171-200           

4 stycznia 2020 – sobota  godz.14:30

1. Górnicza 2/200 do końca  

2. Sulmierzycka, Głogowska 211-227 Czempińska, Reglowa       

3. Turniowa   parzyste          

4. Turniowa parzyste i Pagórkowa

5. Głazowa nieparzyste         

6. Głazowa i Jaskiniowa                 

5 stycznia 2020 – niedziela  14:30

1. Leszczyńska , Czechosłowacka 139-183       

2. Kościańska     

3. Stęszewska                        

4. Przełęcz    parzyste            

5. Skalna, Graniowa , Rakoniewicka Karpicka 

7 Stycznia 2020 – wtorek  godz15:30

1. Kordeckiego 4                   

2. Kordeckiego  2         

3. Kordeckiego 1                   

8 stycznia 2020 – środa godz.15:30

1. Kordeckiego 6,6a,8 ,10,12 i Ul. Albańska     

2. Kordeckiego 16-30a          

3. Kordeckiego 32-50 b         

4. Kordeckiego 51 do końca  

9 stycznia 2020 – czwartek 15:30

1. Plac Zbawiciela, Węglowa, Słowicza    

2. Zgoda 24-46  od godz. 17:00

3.  Ostrobramska                  

4. Zgoda 11-22 a          

10 stycznia 2020 – piątek godz. 15:30

1. Ściegiennego 51 a,b,c

2. Ściegiennego 4-14, 15-31niep 18-32 parz      

3. Skargi 1-11 nieparz.          

4. Ściegiennego  56      

11 stycznia 2020 – sobota 14:30

1. Logi , Świętogórska Jarochowskiego 87        

2. Skargi 4-14 parzyste         

3. Jarochowskiego 93,95       

4. Jarochowskiego 97,99                

5. Jarochowskiego101,103,105      

12 stycznia 2020 – niedziela godz. 14:30

1. Sielska 12,14,16,17,18,20,21, Jarochowskiego 88

2. Sielska 21a,22,23,25,27,44,45,47,49   

3. Sielska 32,34,36,38,40      

13 stycznia 2020 – poniedziałek godz.15:30

1. Dmowskiego 113-153 metalowa

2. Knapowskiego parzyste    

3. Adrzejewskiego                 

4. Knapowskiego nieparz.  od 16:30

14 stycznia 2020 – wtorek godz.15:30

1. Myśliwska 7                      

2. Bosa 19-27 nieparzyste     

3. Bosa 4/6                   

4. Bosa 10-28 parzyste od. godz. 16:00   

15 stycznia 2020 – środa godz.15:30

1. Daleka 4-30a                     

2. Daleka 13-37 nieparzyste  

3. Daleka 3- 9/11 nieparzyste

16 stycznia 2020 – czwartek 15:30

1. Krzywa                    

2. Górki 4-14 bez numeru 9  

3. Górki 16a 16-26( bez numeru 17) od godz. 17:00

4. Górki 9,9a                

17 stycznia 2020 – piątek godz.15:30

1. Głogowska 153-175  nieparzyste

2. Górki 9b , 17 a,b,,c           

3. Głogowska 168-184a                  

4. Górki 15 15a,b,c,d            

18 stycznia 2020 – sobota 14:30

1. Głogowska 179-193          

2. Głogowska 195,197,195a,195b, 197a,197b  

3. Głogowska 181a,b, 187a,b 189a,b

4. Częstochowska 1-11         

19 stycznia 2020 – niedziela 14:30

1. Częstochowska 2-16 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Msze Św.

w dni powszednie:
8:00, 18:30

w niedziele i święta:
8:00, 9:30, 11:00, 12:30, 15:00 (z wyjątkiem lipca i sierpnia), 18:30

Niedzielne specjalne Msze Św.

godz. 11:00 z udziałem dzieci
godz. 18:30 akademicka

Adoracja Najświętszego Sakramentu
Pon - Sob: 8:30 - 18:00

W czwartki Adoracja Najświętszego Sakramentu do 24.00

Zobacz więcej

Spowiedź Św.

w dni powszednie
30 minut przed każdą Mszą Świętą

Zobacz więcej

Biuro parafialne

poniedziałek, środa
17:00-18:30

wtorek, czwartek, sobota
9:30-12:00

piątek - nieczynne

Zobacz więcej

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM